VysocanskyMlyn2

Zajistili jsme kompletní právní poradenství kupujícímu při koupi 1. etapy projektu Vysočanský mlýn

Právní poradenství, včetně poradenství při zajištění externího financování, poskytoval akviziční tým ve složení partnerů Jiřího Bárty a Ondreje Poništiaka a advokátek Ivany Horákové a Eveliny Weagové.

Spolu s našim týmem radila kupujícímu v průběhu více než dvouleté intenzivní spolupráce EY Česká republika (finanční a daňové poradenství). Prodávajícímu poskytovali poradenství bnt attorneys-at-law s.r.o. (právní poradci) a KPMG Česká republika (finanční a daňoví poradci). Část akvizice byla financována seniorním úvěrem od Česká spořitelna, a.s.

Projekt Vysočanský mlýn, díky citlivé rekonstrukci historických budov a výstavbě nových, nabídne rezidenční bydlení, které se stane součástí Vysočan. Na území, kterému vévodí historická budova mlýna a donedávna byl brownfieldem bez užitku vzniká areál, který poskytne vysoce kvalitní bydlení s rozvinutou občanskou vybaveností. Areál Vysočanský mlýn vyroste ve třech etapách, byty postavené v první etapě nabídnou nájemní bydlení a právě tyto odkoupil rezidenční fond MINT, který je bude nadále spravovat.

MINT rezidenční fond SICAV, a.s. investuje do rezidenčních nemovitostí určených k dlouhodobému pronájmu s cílem dlouhodobého zhodnocení svěřených finančních prostředků investorů ve výši 4-5% ročně při minimalizaci investičních rizik.

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
18. 11. 2014

Tým mezinárodní advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS posílil nový advokát a daňový poradce

Tiskové zprávy
pux1

bpv BRAUN PARTNERS asistovala Plzeňskému Prazdroji s unikátním joint venture Pilsner Urquell Experience za půl miliardy korun

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala právní poradenství a asistenci společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. při jednání se společností QLS Assets a.s. o „joint venture“ v celkové hodnotě ca. půl miliardy Kč ohledně vytvoření a provozu „Pilsner Urquell Experience“.

Novinky
snidane s novou2
20. 8. 2022 | Mgr. Adam Stawaritsch

Snídaně s Novou: Jaké máme práva, když cestovní kancelář nesplní naše očekávání?

Když cestovní kancelář nesplnila, co vám slíbila? V jakých situacích máte nárok na vrácení peněz ze zaplacené dovolené?