airport-gdbdf35762_1280

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala poradenství společnosti Gebr. Heinemann při akvizici podílu ve společnosti Travel Free s.r.o. od UNIMEX GROUP

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala poradenství společnosti Gebr. Heinemann SE & Co. KG, přednímu hamburskému distributorovi a prodejci na mezinárodním trhu cestovního ruchu, při akvizici 100 % podílu v české společnosti TRAVEL FREE s.r.o. od společnosti UNIMEX GROUP a.s. a při drobných převodech souvisejících nemovitostí. bpv BRAUN PARTNERS poskytla služby v oblasti due diligence, prověrky fúze a vyjednávání transakční dokumentace.

Dvacet českých border shopů TRAVEL FREE, které jsou proslulé nabídkou širokého sortimentu značkových výrobků, včetně tabáku, kávy, lihovin, parfémů, kosmetiky, cukrovinek a regionálních specialit, funguje jako společný podnik společností Gebr. Heinemann a UNIMEX od roku 2004 a v průběhu let dosáhly obratu přesahujícího 3 miliardy Kč.

Celkovou cenu transakce se strany rozhodly nezveřejňovat.

Právní poradenství kupujícímu poskytoval tým ve složení managing partnera Arthura Brauna (vedoucí týmu), s další podporou Of counselky Lucie Kalašové a advokátů Alexandra Pecha a Eveliny Weagové (hospodářská soutěž, nemovitosti).

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
24. 7. 2019

ANTARIS SOLAR GROUP prodávala fotovoltaiku a bpv BRAUN PARTNERS byli u toho!

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
8. 11. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala kupujícímu společnosti EUROPIN, předního life science výrobce na západním Slovensku

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
16. 7. 2021

bpv BRAUN PARTNERS asistovala rezidenčnímu fondu MINT při akvizici části projektu Vysočanský mlýn