LKATOP100

Advokátka JUDr. Lucie Kalašová LL.M. opět mezi TOP 100 ženami českého právního byznysu 2024

20. 11. 2023

Novinky

bpv BRAUN PARTNERS

Advokátka JUDr. Lucie Kalašová LL.M. z bpv BRAUN PARTNERS byla zařazena do přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu 2024

O tom, že dnes mají ženy v právním byznysu své nezastupitelné místo v naší kanceláři nepochybujeme. Svědčí o tom úspěch Of Counsel JUDr. Lucie Kalašové, LL.M., která byla zařazena do přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu 2024 v kategorii Pracovní právo.

Její zařazení do tohoto seznamu je důkazem jejích výjimečných schopností a významného místa, který zaujímá nejen v naší kanceláři, ale i v celé v právní komunitě.

Toto ocenění je součástí unikátního projektu #Prvnich100Let, který mapuje historii, současnost a budoucnost žen v právu. V roce 2022 uplynulo sto let, kdy opustila brány právnické fakulty první absolventka – právnička. Projekt se tímto odkazem věnuje přínosu českých žen v oblasti práva.

Podobné novinky

Publikované články
juan-encalada-SCteCA0Mf1A-unsplash
2. 11. 2021 | Arthur Braun, M.A.

Německo vyšlo vstříc těhotným jednatelkám firem

Situace, kdy je člen představenstva nemocný a musí se několik měsíců léčit nebo když jednatelka otěhotní, ale po třech měsících se chce do firmy vrátit, není neobvyklá. Jenže podle stávajícího práva i v této době má jako statutární orgán neomezenou osobní odpovědnost, ačkoliv na dění ve firmě přímo nedohlíží.

Publikované články
bonding-1868513_1280
8. 8. 2023 | Mgr. Adam Stawaritsch

Cestujete sami s nezletilými dětmi? Pozor na souhlas druhého rodiče

Letní prázdniny a čas dovolených jsou v plném proudu. Radovánky s ratolestmi na horách nebo u moře se ale mohou velice rychle proměnit ve velké nepříjemnosti kvůli sporu o vycestování mezi rodiči. Jak tomu předejít, radí advokát Adam Stawaritsch.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
12. 4. 2018

bpv BRAUN PARTNERS radí firmám s implementací evropského nařízení GDPR